Nasvětlení a slavnostní osvětlení objektů

Slavnostní osvětlení, nasvětlení či osvětlení historických budov, kulturních památek nebo sportovních areálů je poměrně specifickou částí veřejného osvětlení. Ne každý je schopen ji zvládnout. Tedy především zkloubit estetiku a ekonomiku provozu.

Specifika tohoto typu veřejného osvětlení pramení ze zcela jiných potřeb použití a je při něm potřeba především zohlednit individuální požadavky provozovatelů těchto zařízení.

A protože se zde opravdu hodně času svítí a používají se silná svítidla, je to zároveň i oblast, kde je potřeba velmi zvažovat ekonomickou stránku, tj. jak co nejfektivněji svítit. Je opravdu vhodné už hned na začátku myslet na výsledný každodenní provoz a zajistit takovou kombinaci technologií, které budou opravdu úsporné. Protože potom, je pohled na nasvícený objekt opravdu radost (a to i pro provozovatele).

Nasvětlení, resp. slavnostní osvětlení, historických objektů

Je nám velkou ctí, že jsme se během naší letité praxe měli možnost zajistit slavnostní osvětlení historických objektů. Opravdu hezky, přirozeně a přitom ekonomicky nasvítit několik set let starý kostel je prostě malým uměleckým dílem. A my jsme opravdu velmi rádi, že jsme schopni takovéto služby našim zákazníkům nabídnout. A to jak venkovní, tak i vnitřní nasvětlení.

nasvícení historických objektů - lampa nasvícení historických objektů - detail lampy nasvícení historických objektů - lampa nasvícení historických objektů - kostel

Osvětlení sportovních areálů

Stránka se připravuje

Naše oblast: Boskovice, Blansko, Letovice, atd.

Naše sídlo je v Boskovicích. Proto jsou nejčastějšímí místy, kde vykonáváme činnost místa v okolí. Jedná se o města jako je např. Blansko, Letovice, Rájec-Jestřebí, Kunštát či Velké Opatovice a nebo obce v jejich okolí. Ze vzdálenějších míst je to např. Brno, Prostějov, Bystřice nad Pernštějnem nebo Svitavy.