Základní informace o sdružení NPelektro

Sdružení NPelektro bylo založeno pány Josefem Přikrylem a Romanem Nahálkou již v roce 1997. Od začátku naší činnosti je hlavní místo působnosti vymezeno městy Boskovice, Blansko, Brno, Letovice a Prostějov.

Hlavní náplní naší práce je již od prvních dní až do dneška tvorba, rekonstrukce, opravy, údržba a servis veřejného osvětlení spolu s bytovou, domovní a průmyslovou elektroinstalací (= elektromontážní práce). V podstatě jsme schopni jakoukoliv zakázku v oboru vyřídit od vytvoření návrhu až po zpracování revizní zprávy a následně se o ni starat v podobě údržby a servisu.

Postupem času se naše služby rozšířili o další činnosti jako je pronájem montážní plošiny MP-16, montáž LED osvětleníslaboproudých rozvodů (TV, SAT, Internet).

Kontaktujte nás a využijte našich letitých zkušeností v oboru osvětlení a elektra. Rádi Vám pomůžeme vyřešit Vaše potřeby.

Naše oblast: Boskovice, Blansko, Letovice, atd.

Naše sídlo je v Boskovicích. Proto jsou nejčastějšímí místy, kde vykonáváme činnost místa v okolí. Jedná se o města jako je např. Blansko, Letovice, Rájec-Jestřebí, Kunštát či Velké Opatovice a nebo obce v jejich okolí. Ze vzdálenějších míst je to např. Brno, Prostějov, Bystřice nad Pernštějnem nebo Svitavy.