LED osvětlení - moderní, ekonomické a ekologické

Klasické žárovky postupně ukončují svoje působení na poli běžně používaného osvětlení. Jako nástupce se ukazuje LED osvětlení.

LED osvětlení není jen moderní trend. Není, resp. nebude, to jen módní výstřelek. Vlna, která proběhne a zmizí. LED osvětlení se postupně a zcela oprávněně stává nástupcem klasických žárovek. K tomuto postupnému nahrazení staré technologie novou dochází především z důvodu, že:

  • LED technologie postupuje ve svém vývoji opravdu mílovými kroky vpřed
  • LED svítidla mohou technicky klasické žárovky jednoduše nahradit (používají stejné typy zapojení)
  • LED svítidla jsou výrazně úspornější než klasické žárovky
  • LED osvětlení má větší životnost než klasické zářovky

Vyjímečné možnosti LED technologií

  • barevné možností téměř bez technických omezení
  • možnost zvolit si teplotu světla, především bílou (teplá do žlutooranžova či studená do sněhobíla + možnost obojí kombinovat)
  • možnost využít miniaturní rozměry svítidel

Oproti klasickým žárovkám či "úsporným" zářivkám, které produkovali vždy jen jeden typ světla nabízejí LED svítitla absolutně neuvěřitelnou paletu barev. Omezení existují pouze ve Vaší fantazii využití. Velice zajímavou variantou je možnost zvolit teplotu barvy, především u bíle je toto velmi dobře zřetelné.

Naše doporučení při volbě teploty barvy je, že do míst, která mají sloužit spíše k relaxaci je vhodnější zvolit teplejší barvy. Zajímavou volbou je využít kombinaci teplé a studené bílé barvy. Tata kombinace je obecně velmi příjemná na vnímání. Naopak do míst, kde je požadován výkon, tedy např. ve výrobní hale či v kancelářích, tak tam je vhodnější zvolit spíše studenou bílou barvu.

Odebíráme přímo od výhradních dovozců

LED osvětlení - RGB LED pásek

Pro zákazníky zajišťujeme LED svítidla a LED pásky od přímých dovozů, kteří odebírají přímo od zahraničních výrobců. Používáme jen vyzkoušené producenty, protože trh je doslova zaplaven nekvalitními výrobky, které kazí pověst LED technologiím. Tyto dva předpoklady (ověření dodavatelů a výrobci) jsou zárukou našich spokojených zákazníků, kteří obdrží skvělé produkty za dostupné ceny.

LED osvětlení je většinou zakázková záležitost a proto nás prostím neváhejte kontaktovat už v okamžiku, kdy o změně technologie osvětlení či o možnostech úspor energie u osvětlení začínáte uvažovat. Už na začátku obdržet informace z praxe Vám ušetří mnoho času a ve finále i peněžních prostředků.

LED osvětlení - kuchyňský kout LED osvětlení - ukázka barevných možností 1 LED osvětlení - ukázka barevných možností 2 LED osvětlení - nasvícení kuchyňské desky

Naše oblast: Boskovice, Blansko, Letovice, atd.

Naše sídlo je v Boskovicích. Proto jsou nejčastějšímí místy, kde vykonáváme činnost místa v okolí. Jedná se o města jako je např. Blansko, Letovice, Rájec-Jestřebí, Kunštát či Velké Opatovice a nebo obce v jejich okolí. Ze vzdálenějších míst je to např. Brno, Prostějov, Bystřice nad Pernštějnem nebo Svitavy.