Regulace intenzity osvětlení pro výbojkové světelné zdroje

Regulace intenzity osvětlení umožňuje optimálně využít potenciál osvětlení na základě změn výkonu výbojkových svítidel.

Snižováním úrovně intenzity osvětlení dochází k úspoře elektrické energie. Tento systém regulace je velice výhodný v tom, že je možné regulovat jen některé svítidla a těch, které potřebují pracovat na plný výkon, se to netýká.

Další výhodou regulace je prodlužování životnosti světelných zdrojů, nepracují na plný výkon, méně se zahřívají a z toho důvodu je logické, že se prodlužuje jejich životnost.

Naše firma dodává svítidla se speciálním elektronickým předřadníkem, který umí regulovat:

  • HPS (vysokotlaké sodíkové) výbojky od 100% do 15% příkonu,
  • MH (metalhalogenidové) výbojky od 100% do 35% příkonu.

Elektronický předřadník je možné nastavit dle přání zákazníka a je možnéí jej namontovat i do některých stávajících svítidel. Vždy záleží především na typu a velikosti svítidla. Elektronické předřadníky jsou samozřejmě nainstalované pouze ve svítidlech, která chcete regulovat. Ta, která regulovat nechcete zůstávají beze změny.

zpět na informace o veřejném ozvětlení

Naše oblast: Boskovice, Blansko, Letovice, atd.

Naše sídlo je v Boskovicích. Proto jsou nejčastějšímí místy, kde vykonáváme činnost místa v okolí. Jedná se o města jako je např. Blansko, Letovice, Rájec-Jestřebí, Kunštát či Velké Opatovice a nebo obce v jejich okolí. Ze vzdálenějších míst je to např. Brno, Prostějov, Bystřice nad Pernštějnem nebo Svitavy.